N├íkupn├Ż Ko┼í├şk

┼Żiadne produkty ko┼í├şku.

Pillow.Sk - Dekora─Źn├ę vank├║┼íe - Dar─Źeky - Vank├║┼íiky

Kateg├│rie
Menu
NAJPREDÁVANEJŠIE VANKÚŠE
Vytvor si Svoj Vank├║┼í - Personalizovan├ę vank├║┼íeVYTVOR SI VLASTN├Ł VANK├Ü┼á
Vtipn├ę Vank├║┼íe - Origin├ílne dar─ŹekyVTIPN├ë VANK├Ü┼áE
Detsk├ę Vank├║┼íe - Dar─Źeky pre detiDETSK├ë VANK├Ü┼áE
Svet Športu - Vankúše so športovou tematikouSVET ŠPORTU
Futbalov├ę dar─Źeky - Vank├║┼íe s logami futbalov├Żch klubovFUTBALOV├ë KLUBY
Hokejov├ę dar─Źeky - Vank├║┼íe s logami hokejov├Żch klubovHOKEJOV├ë KLUBY
Basketbalov├ę dar─Źeky - Vank├║┼íe s logami basketbalov├Żch klubovBASKETBAL
Formula 1 dar─Źeky - Vank├║┼íe s logami teamov F1FORMULA 1
MotoGP dar─Źeky - Vank├║┼íe s logami teamov z MotoGPMOTO GP
Automobilov├ę Zna─Źky - Vank├║┼íe s automobilov├Żmi zna─ŹkamiAUTOMOBILOV├ë ZNA─îKY
Svet po─Ź├şta─Źov - Vank├║┼íe s mot├şvmi soci├ílnych siet├ş a ITSVET PO─î├ŹTA─îOV
Znamenia Zverokruhu - Vankúše s horoskopomZNAMENIA ZVEROKRUHU
Vank├║┼íe s Ornamentom - ─Żudov├ę mot├şvy na vank├║┼íochVANK├Ü┼áE S ORNAMENTOM
Ru─Źne ma─żovan├ę vank├║┼íe - Origin├ílneRU─îNE KRESLEN├ë VANK├Ü┼áE
Pillow.Sk - Dekora─Źn├ę vank├║┼íe - Dar─Źeky - Vank├║┼íikyO N├üS
O nás - Informácie o Pillow.SkPRE FIRMY
Blog - Články z kuchyne Pillow.SkBLOG
GALÉRIA VANKÚŠOV
Kontakt - Kontaktujte násKONTAKT
R├Żchle doru─Źenie tovaruDoru─Źenie a Platba
Vr├ítenie tovaru a┼ż do 30 dn├şVr├ítenie Tovaru
MÔJ ÚČET

Letná Dovolenka v Spálni

N├ípady na vank├║┼íe s pl├í┼żov├Żmi, horsk├Żmi a mestsk├Żmi mot├şvmi

Vitajte na na┼íom blogu, kde sa budeme venova┼ą n├ípadom na vank├║┼íe s dovolenkov├Żmi mot├şvmi, ktor├ę v├ím prines├║ atmosf├ęru leta priamo do va┼íej sp├ílne. ─îi u┼ż t├║┼żite po pokoji pl├í┼że, dobrodru┼żstv├ích horsk├ęho prostredia alebo vzru┼íuj├║com mestskom ruchu, na┼íe vank├║┼íe s fotografiami letnej dovolenky v├ím pom├┤┼żu transformova┼ą va┼íu sp├íl┼łu do ├║tulnej letnej o├ízy.

1. Pl├í┼żov├ę pohodlie: Za─Źneme s pl├í┼żov├Żmi mot├şvmi, ktor├ę v├ím umo┼żnia navodi┼ą pr├şjemn├║ atmosf├ęru pieso─Źn├Żch pl├í┼ż├ş a hladk├ęho morsk├ęho v├ínku priamo vo va┼íej sp├ílni. Vank├║┼íe s pl├í┼żov├Żmi mot├şvmi by mali ma┼ą jemn├ę odtiene modrej farby a bielej farby, aby pripom├şnali oce├ín a piesok. Navo─Ćte si pocity dovolenky pomocou potla─Ź├ş s morsk├Żmi ┼żivo─Ź├şchmi, koralmi, pl├í┼żov├Żmi slne─Źn├şkmi a palmami.

2. Dobrodru┼żstvo v hor├ích: Pre t├Żch, ktor├ş uprednost┼łuj├║ horsk├ę dobrodru┼żstvo, vytla─Ź├şme na vank├║┼íe horsk├ę mot├şvy pod─ża va┼íich predst├ív. Zafarbite v├í┼í priestor tepl├Żmi farbami, ako je hned├í, zelen├í a oran┼żov├í. Vank├║┼íe zdoben├ę horsk├Żmi scen├ęriami, stanmi, turistick├Żmi chodn├şkmi a vrcholmi h├┤r prines├║ do v├í┼ího interi├ęru pocit ├║tulnej horskej chaty.

3. Mestsk├í energia: Ak ste mestsk├Ż typ ─Źloveka a t├║┼żite po atmosf├ęre ve─żkomesta aj vo va┼íej sp├ílni, m├┤┼żete si vybra┼ą vank├║┼íe s mestsk├Żmi mot├şvmi. Osadenie modern├Żch a elegantn├Żch vank├║┼íov v kombin├ícii s obr├ízkami budov, ruchu ve─żkomesta a pestrofarebn├Żmi pouli─Źn├Żmi scen├ęriami dod├í va┼íej sp├ílni ┼ít├Żlov├Ż a dynamick├Ż vzh─żad.

4. Eklektick├Ż mix: Pre t├Żch, ktor├ş maj├║ radi rozmanitos┼ą a nechc├║ sa obmedzova┼ą len na jednu t├ęmu, m├┤┼żete vytvori┼ą eklektick├Ż mix vank├║┼íov s r├┤znymi dovolenkov├Żmi mot├şvmi. Skombinujte pl├í┼żov├ę a horsk├ę potla─Źe s mestsk├Żmi prvkami pre unik├ítny a hrav├Ż vzh─żad. D├┤le┼żit├ę je dodr┼żiava┼ą podobn├ę farebn├ę odtiene, aby sa celkov├Ż dizajn nezmenil na chaotick├Ż mix.

A ─Źo je e┼íte ├║┼żasnej┼íie, ┼że m├┤┼żete vyu┼żi┼ą vlastn├ę fotografie zo svojej dovolenky a necha┼ą ich vytla─Źi┼ą na vank├║┼íoch! N├í┼í obchod Pillow.Sk pon├║ka mo┼żnos┼ą prisp├┤sobenia vank├║┼íov pod─ża va┼íich predst├ív. Sta─Ź├ş n├ím posla┼ą svoje ob─ż├║ben├ę fotografie z pl├í┼że, h├┤r alebo z mestsk├Żch v├Żletov, a my sa postar├íme o to, aby sa tieto kr├ísne spomienky dostali priamo na v├í┼í vank├║┼í.

Prisp├┤soben├ę vank├║┼íe s va┼íimi osobn├Żmi fotkami prines├║ do va┼íej sp├ílne jedine─Źn├Ż a sentiment├ílny dotyk. M├┤┼żete si vychutna┼ą pohodlie sp├ínku, zatvori┼ą o─Źi a c├şti┼ą, ┼że ste na dovolenke znova. Tak┼że, ak si neviete vybra┼ą medzi pl├í┼żov├Żmi, horsk├Żmi alebo mestsk├Żmi mot├şvmi, jednoducho ich zmie┼íajte s vlastn├Żmi z├í┼żitkami!

N├í┼í t├şm na Pillow.Sk je pripraven├Ż v├ím pom├┤c┼ą. Sta─Ź├ş n├ím posla┼ą fotky vo vysokom rozl├ş┼íen├ş a my sa postar├íme o to, aby ste mali ├║┼żasn├║ letn├║ dovolenku priamo vo va┼íej sp├ílni. Tieto vank├║┼íe s├║ tie┼ż skvel├Żm dar─Źekom pre va┼íich bl├şzkych, aby si mohli uchova┼ą kr├ísne spomienky na spolo─Źn├ę dovolenky a z├í┼żitky.

Pam├Ątajte, ┼że n├ívrhy vank├║┼íov s dovolenkov├Żmi mot├şvmi by mali by┼ą v s├║lade s celkov├Żm dizajnom v├í┼ího interi├ęru a odr├í┼ża┼ą v├í┼í osobn├Ż ┼ít├Żl. Nech u┼ż si vyberiete ak├Żko─żvek mot├şv, vank├║┼íe v├ím pom├┤┼żu vytvori┼ą pr├şjemn├║ atmosf├ęru dovolenky priamo vo va┼íej sp├ílni.

Tak si doprajte letn├ę dobrodru┼żstvo bez toho, aby ste museli cestova┼ą ─Ćaleko od svojho domova!

Komentova┼ą

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *