Pillow.Sk - Dekora─Źn├ę vank├║┼íe - Dar─Źeky - Vank├║┼íiky
KATEGÓRIE
N├íkupn├Ż Ko┼í├şk

┼Żiadne produkty ko┼í├şku.

Vank├║┼íe s osobn├Żm ┼ít├Żlom: Ide├ílny a vtipn├Ż dar─Źek pre otcov

Bl├ş┼żi sa ┼ípeci├ílny de┼ł, kedy vzd├ívame hold na┼íim otcom za v┼íetko, ─Źo pre n├ís robia. Ako ka┼żd├Ż rok, st├íle h─żad├íme ten jedine─Źn├Ż dar─Źek, ktor├Ż by vystihol pr├íve toho n├í┼ího otca a priniesol mu rados┼ą. Ak sa chcete vyhn├║┼ą tradi─Źn├Żm dar─Źekom a pon├║knu┼ą nie─Źo origin├ílne a z├íbavn├ę, nezabudnite na vank├║┼íe s vlastn├Żm ┼ít├Żlom! Tieto vank├║┼íe v├ím umo┼ż┼łuj├║ personalizova┼ą ich s r├┤znymi logami, symbolmi, textami ─Źi fotkami a s├║ perfektn├Żm dar─Źekom pre ka┼żd├ęho otca.

├Ü┼żitok a pohodlie

Vank├║┼íe s├║ nielen ┼ít├Żlov├ę, ale aj pohodln├ę. S├║ vyroben├ę z kvalitnej bavlny, ktor├í zaru─Źuje pr├şjemn├Ż dotyk a dlh├║ ┼żivotnos┼ą. Ich m├Ąkk├í v├Żpl┼ł poskytuje podporu hlavy a krku, ─Źo je d├┤le┼żit├ę pre zdrav├Ż sp├ínok a relax├íciu. V├í┼ímu milovan├ęmu oteckovi tak poskytnete nie─Źo viac ako len be┼żn├Ż vank├║┼í. Doprajete mu komfort a starostlivos┼ą v ka┼żdom momente, ke─Ć sa na vank├║┼íik ulo┼ż├ş.

Personaliz├ícia pod─ża vkusu

Vank├║┼íe s├║ jedine─Źn├ę v tom, ┼że si ich m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pod─ża toho, ─Źo m├í v├í┼í otec r├íd. M├┤┼żete vybra┼ą z r├┤znych mo┼żnost├ş, ako napr├şklad log├í jeho ob─ż├║ben├ęho ┼íportov├ęho t├şmu, ob─ż├║ben├ę automobilov├ę symboly, alebo dokonca vytla─Źi┼ą fotografiu celej rodiny. Ak je v├í┼í otec fan├║┼íikom vtipn├Żch vec├ş, darujte mu vank├║┼í s vtipn├Żm n├ípisom alebo obr├ízkom, ktor├Ż mu vy─Źar├ş ├║smev na tv├íri.

Dar─Źek s osobn├Żm posolstvom

Vank├║┼íe s├║ nielen vtipn├Żmi a ┼ít├Żlov├Żmi dar─Źekmi, ale m├┤┼żu by┼ą aj nosite─żmi osobn├ęho posolstva. M├┤┼żete na ne nap├şsa┼ą odkaz pln├Ż l├ísky a v─Ćaky, alebo cit├ít, ktor├Ż v├í┼ímu otcovi pripomenie, ak├Ż je jedine─Źn├Ż a d├┤le┼żit├Ż.

Nakupovanie a podpora domácej tvorby

Vank├║┼íe s vlastn├Żm ┼ít├Żlom a personaliz├íciou si m├┤┼żete zak├║pi┼ą v mnoh├Żch internetov├Żch obchodoch. Ale ak chcete kvalitu a originalitu vyroben├║ na Slovensku, siahnite po vank├║┼íoch od Pillow.Sk

Pri v├Żbere dar─Źekov pre otca, sa nebojte vysk├║┼ía┼ą nie─Źo nov├ę a origin├ílne. Vank├║┼íe s osobn├Żm ┼ít├Żlom s├║ ide├ílnym a vtipn├Żm dar─Źekom, ktor├Ż prin├í┼ía nielen pohodlie, ale aj mo┼żnos┼ą vyjadri┼ą l├ísku a osobn├Ż vz┼ąah k v├í┼ímu otcovi. Nech u┼ż si zvol├şte log├í, symboly, texty, fotky alebo vtipn├ę n├ípisy, vank├║┼í s osobn├Żm dotykom bude v┼żdy jedine─Źn├Żm a nezabudnute─żn├Żm prejavom va┼íej starostlivosti. Vyberte si ho z n├í┼ího e-shopu a podporte tak dom├ícu tvorbu. Venujte svojmu otcovi dar─Źek, ktor├Ż si bude v├í┼żi┼ą a ktor├Ż mu prinesie radostn├ę spomienky na v├ís a cel├║ rodinu.

Komentova┼ą

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *