O Jednorožcovi, ktorý sa rád hral

29.90 

Jednorožec je fantastická bytosť, ktorá prináša šťastie. Jeden taký čarovný jednorožec je hlavným motívom na špeciálnych vankúšoch od Pillow. Limitovaná séria našich kreslených vankúšov je výnimočná tým, že každý dekoračný vankúšik je originál. Nejde o tlač na textil, ale kresbu špeciálnou farbou na textil. Vankúše z kategórie „kreslené“ tvoria obmedzenú sériu ručne kreslených motívov na vankúš. Jedna strana je hladká, tvorí ju bavlnený keper. Na nej je obrázok, ktorý okrášli každý priestor. druhá strana je z fleece, je mäkká a hrejivá, skvelá na leňošenie.

Katalógové číslo: PA-04 Kategórie:
Kde bolo, tam bolo, na konci dúhy bola rozprávková krajina.

Vstúpiť do nej mohol len ten, kto sa nebál kráčať po farbách dúhy. A viete čo vás čaká na jej druhom konci? Čarovné jednorožce, predsa. Ten najmladší sa veľmi rád hrá. Naháňačky, skrývačky, či slepá baba. Hier nikdy nemá dosť.
Chcete sa s ním zahrať? Nebojte sa a prejdite po dúhe do čarovného sveta.

🖍 Naše vankúše z kategórie „kreslené“ tvoria obmedzenú sériu ručne kreslených motívov na vankúš.
Každý obrázok je originál. Môžeme zaručiť, že sa nenájdu dva rovnaké. Ak by ste si aj želali 2 identické vankúšiky, obrázky na nich sa budú viacmenej líšiť. Spoliehame sa na Vášho tvorivého ducha a veríme, že necháte povolenú uzdu fantázii našich umelcov.

 • obrázok je ručne kreslený
 • každý vankúš je originál, každý je iný
 • zaručene budete majiteľom jediného kúska
 • vankúšik na želanie personalizujeme vpísaním mena, či krátkeho textu
 • vyrobené v nefajčiarskom prostredí
 • vhodné aj pre alergikov a malé deti
 • výplň: antialergické duté vlákno
 • jedna strana je hladká, na nej je obrázok, ktorý okrášli každý priestor
 • druhá strana je mäkká a hrejivá, skvelá na leňošenie
 • odporúčame jemné ručné pranie
 • lehota dodania je síce dlhšia, ale počkať sa určite oplatí

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

Každý náš vankúš je originál.

Obrázok je kreslený špeciálnou farbou na textil. Každý kus sa od toho ďalšieho mierne odlišuje. Je to znak ručnej práce, ktorú ocení náročný zákazník. U nás máte jedinečnú možnosť personalizovať Váš vankúš. Napíšte do poznámky meno alebo krátky odkaz a my ho do obrázka zakomponujeme.
Na jednej strane je flís, na ktorom môžete relaxovať. Druhá strana vankúša, tá s obrázkom, je bavlnený keper. Materiál je vysokej kvality, aby ste sa z Vášho osobného dekoračného vankúša mohli tešiť čo najdlhšie.

Z toho istého dôvodu je dôležité, aby ste citlivo pristupovali k údržbe vankúša s obrázkom. Odporúčame prať ručne pri teplote max. 40°C. Prebytočnú vodu odstráňte stláčaním. Sušte voľne položené. Pokiaľ sa kreslená strana mierne pokrčí, môžete prežehliť parou priamo cez obrázok.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “O Jednorožcovi, ktorý sa rád hral”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top