Edícia futbalových vankúšikov

Vážení zákazníci, dávame do pozornosti, že sme rozšírili sortiment našich vankúšov o nové produkty. Tentokrát sa potešia fanúšikovia športu, či samotní športovci.
Futbal je nesporne jedným z najobľúbenejších športov. Logá futbalových klubov sme preniesli i na bavlnené obliečky od Pillow.Sk
Jednou z najznámejších a najkvalitnejších je anglická Premiere League. 20 skvelých tímov z najvyššej ligy má svoj znak, ktorým sa môžete pýšiť aj vy, skalní fanúšikovia, na vašich pohovkách.

Futbalové vankúšiky na sedačke

Vymysleli sme ich pre všetkých, ktorí sledujú zápasy v pohodlí domova.

Tu je postup ako na to:

Presne tak, je to vankúš, prípadne zbierka vankúšov od Pillow.Sk Uprednostníme potom znak podľa toho aký tím aktuálne hrá svoj zápas. Tie ostatné z našej zbierky si podložíme tak, aby sme sa mohli pohodlne uložiť na sedačku.

Pokiaľ ešte nevlastníte niektorý z našich kvalitných vankúšov vyrobených na Slovensku, je najvyšší čas písať Ježiškovi, alebo aspoň pošepkať svojej polovičke, aby Vám skvelý vankúšik od Pillow.Sk darovala na najbližší sviatok.

Odkaz pre milujúce partnerky fanúšikov futbalu: Keďže ponúkame 20 klubových vankúšov s motívmi Anglickej Premiere League, máte o výber darčekov vystarané na veľmi dlhý čas.

Pozrite si skvelé darčeky pre športovcov

Želáme Vám príjemné nakupovanie darčekov pre fanúšikov športu na Pillow.Sk