Vankúš – Villarreal CF
19.90 €
Skvelý futbalový team z Španielskej ligy Villarreal CF. Klub bol založený v roku 1923, je stálicou v Primera División – La Liga. Handmade dekoračný vankúšik s logom poteší každého futbalového fanúšika. Darujte pravému fanúšikovi futbalu a La Ligy zvlášť vankúšik s logom ich športového klubu jednej z najlepších líg v Európe.
Vankúšik klubu Villarreal CF z Španielskej Ligy
Originálna futbalová edícia pre fanúšikov Španielskej La Ligy. Vyberte si z vankúšov futbalových tímov La Liga. Hrajte futbal s vankúšom a logom kvalitného tímu z Villarrealu vo valencijskej oblasti hrajúceho v prvej Španielskej lige – Villarreal Club de Fútbol s prezývkou El Submarino Amarillo (Žltá ponorka). Originálny Futbalový darček klubu založeného v roku 1923 poteší každého futbalového fanúšika. Poteší aktívnych i pasívnych športovcov, ktorí na sedačke sledujú svetové fotbalové zápasy jednej z najlepších svetových líg.
V našej novej športovej zbierke vankúšov s futbalovými klubmi si každý priaznivec nájde svoj obľúbený klub najkrajšej loptovej hry na svete. Ak máte skalného fanúšika Španielskej Primera División doma, je to ideálny tip na darček, s ktorým ho iste potešíte. Zbierku vankúšov s logami futbalových klubov stále rozširujeme a dopĺňame.
Pillow.Sk ponúka vankúšiky z kvalitnej 100% bavlny, dotvorené stálofarebnou tlačou. Objednať si môžete v našom obchode z rôznych variant. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať, spoločne nájdeme riešenie na každý problém.
Použité materiály na vankúše a ich údržba
Materiál na vankúšové obliečky tvorí kvalitné plátno a vankúš vyplnený vláknom, ktoré krásne drží tvar a je príjemné pre oddych. Obliečku môžete dať dole z vankúšika a prať v pračke otočenú lícovou stranou dovnútra. Po usušení odporúčame aj vyžehliť. Výhodou obliečky je, že môžete jeden a ten istý vankúšik urobiť novým a výnimočným. Stačí vymeniť za obliečku podľa nálady. Bonusom našich vankúšov s obliečkami je to, že Vás nebude tlačiť zips, ani trápiť odtrhnutý gombík. Zadná strana obliečky je z dvoch cez seba preložených častí, vankúšik stačí do vnútra vložiť a hotovo.
- obliečka na vankúš + vnútorný vankúš
- materiál: 100% bavlna
- rozmer: 40 x 40 cm
- ručné šitie
- kvalitná digitálna tlač – nemení farbu, nevybledne
- povrch príjemný na dotyk
- môže sa prať a žehliť
- údržba: prať otočené lícovou stranou dovnútra na 40°C
- vyrobené na Slovensku
- prať na 40°C, otočené na rubovú stranu
- žehliť na strednej teplote aj priamo cez obrázok
- možné sušiť v sušičke
- nečistiť chemicky
- nepoužívať bielidlo
Recenzie
Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.