Vankúš – Urán

14.90 

Dajte najavo svojim blízkym, že ich prítomnosť Vás dobíja energiou. Objednajte si vankúš s chemickým prvkom urán a nápisom „… si moja energia“. Takýmto darčekom poviete všetko i potešíte každého. Máte pred sebou originálny spôsob ako prekvapiť, zaujať i poďakovať.

Katalógové číslo: OBM-U-01 Kategórie: Značka:

Ďalší z vankúšov, ktorým poviete čo pre Vás iní znamenajú, je s prvkom Urán

Priatelia, rodina, či kolegovia sú ľudia, s ktorými trávime denne veľa času. V každej skupine môže byť niekto, kto dobíja Vašu energiu. Prečo mu to nedať najavo krásnym darčekom v podobe nášho dekoratívneho vankúša. Vankúšik s vtipným nápisom „… si moja energia“ poteší každú vekovú kategóriu a bude dlho slúžiť.

V našej novej edícii vtipných vankúšikov s chemickými prvkami si každý nájde svoj obľúbený prvok a ten správny odkaz ktorý ho vystihuje. Zbierku vankúšov s prvkami periodickej tabuľky stále dopĺňame.

  • obliečka na vankúš + vnútorný vankúš
  • možnosť kúpiť samostatnú obliečku
  • ručné šitie
  • kvalitná DTG tlač
  • materiál: vysoko kvalitné režné plátno
  • povrch príjemný na dotyk
  • môže sa prať i žehliť
  • vyrobené na Slovensku
  • rozmer: 40 x 40 x 10 cm

Pokiaľ už vankúš máte, ale predsa len túžite po zmene, ponúkame Vám možnosť objednať si samostatne obliečku. Stačí, keď nám napíšete a my Vám zašleme obliečku na vankúš podľa vášho výberu.

Ak sa Vám nehodí alebo nepáči farba obrázka z našej ponuky, neváhajte a kontaktujte nás o ďalších možnostiach.

Použité materiály na vankúše a ich údržba

Vankúše s obliečkami z kategórie „Vtipné“ pochádzajú z dielne Pillow od návrhu až po vyhotovenie. Pokiaľ chcete milo a vtipne vyznávať lásku nájdete tam napríklad aj vankúšik so symbolom chemického prvku Hélium alebo Platina, a môžete si vyskladať celú Mendelejovu tabuľku. Viac si o nich môžete prečítať v článku o vtipných darčekoch. Keďže chceme pre svojich zákazníkov len to naj, zvolili sme techniku DTG tlače na tkanine z prírodných materiálov. Obrázok je stálofarebný a odolný voči mechanickému poškodeniu. Môže sa prať i žehliť. Spracovanie je rovnako podstatné. Precízne šitie i strihanie sú dôkazom kvality vankúšov od Pillow. Vnútro je vyplnené dutým vláknom, ktoré má antialergické i antistatické vlastnosti. Obliečka na vankúš nemá zips ani gombíky. Otvor je vytvorený preložením látky cez seba.

Vankúš je vhodným darčekom aj pre náročných zákazníkov. Milovníci jedinečných a originálnych kúskov nájdu v našej širokej ponuke ručne maľovaný vankúšik s príbehom kde sa stanú zaručene majiteľom jediného originálu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vankúš – Urán”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Shopping Cart
Scroll to Top