Vankúš – Olovo

14.90 

Originálny darček s nápisom „…predpoviem ti budúcnosť“ a logom chemického prvku Olovo. Vankúš s obliečkou Plumbum je určený pre tých, čo ctia tradície, či veria veštbám. Olovo je „magický“ kov, ktorým už v minulosti predpovedali budúcnosť.

Katalógové číslo: OBM-Pb-01 Kategórie: Značka:

Darček ako odkaz i ako dekorácia

Vankúš Olovo je ušitý z kvalitného režného plátna. Príjemný materiál, svieži dizajn, vkusný doplnok každej sedačky. Potešte seba i svojich priateľov svojráznym darčekom, aby vedeli že na nich stále myslíte. Darujte blízkym vankúš s milým odkazom. Každý vynikne samostatne, ale zažiaria i ako séria chemickými prvkami.

V našej novej edícii vtipných vankúšikov s chemickými prvkami si každý nájde svoj obľúbený prvok a ten správny odkaz ktorý ho vystihuje. Zbierku vankúšov s prvkami periodickej tabuľky stále dopĺňame.

  • obliečka na vankúš + vnútorný vankúš
  • možnosť kúpiť samostatnú obliečku
  • ručné šitie
  • kvalitná DTG tlač
  • materiál: vysoko kvalitné režné plátno
  • povrch príjemný na dotyk
  • môže sa prať i žehliť
  • vyrobené na Slovensku
  • rozmer: 40 x 40 x 10 cm

Pokiaľ už vankúš máte, ale predsa len túžite po zmene, ponúkame Vám možnosť objednať si samostatne obliečku. Stačí, keď nám napíšete a my Vám zašleme obliečku na vankúš podľa vášho výberu.

Ak sa Vám nehodí alebo nepáči farba obrázka z našej ponuky, neváhajte a kontaktujte nás o ďalších možnostiach.

Použité materiály na vankúše a ich údržba

Materiál na vankúšové obliečky tvorí kvalitné plátno a vankúš vyplnený vláknom, ktoré krásne drží tvar a je príjemné pre oddych. Obliečku môžete dať dole z vankúšika a prať v pračke otočenú lícovou stranou dovnútra. Po usušení odporúčame aj vyžehliť. Výhodou obliečky je, že môžete jeden a ten istý vankúšik urobiť novým a výnimočným. Stačí vymeniť za obliečku podľa nálady. Bonusom našich vankúšov s obliečkami je to, že Vás nebude tlačiť zips, ani trápiť odtrhnutý gombík. Zadná strana obliečky je z dvoch cez seba preložených častí, vankúšik stačí do vnútra vložiť a hotovo.

Do zbierky vankúšov s chemickými prvkami sa k olovu hodia napríklad vankúš s plutóniom alebo vankúšik s kyslíkom.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Vankúš – Olovo”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Scroll to Top