KATEGÓRIE
N├íkupn├Ż Ko┼í├şk

┼Żiadne produkty ko┼í├şku.

U n├ís n├íjdete V├Żnimo─Źnos┼ą

Dne┼ín├Ż blog nebude o technick├Żch, ─Źi obchodn├Żch inform├íci├ích. Je o tom, ┼że Pillow.Sk nie je len oby─Źajn├Ż obchod, ale aj pridan├í hodnota, pocit, em├│cia.

V dne┼ínej dobe je na trhu mno┼żstvo predajcov bytov├Żch doplnkov. Sortiment je ve─żmi bohat├Ż a r├┤znorod├Ż.
My v Pillow sa od svojho vzniku zameriavame na vank├║┼íe. Ale nie oby─Źajn├ę. Ka┼żd├Ż k├║sok nesie svoje posolstvo. V ponuke m├íme viac ako 500 r├┤znych mot├şvov na v├Żber. Je preto viac ako ist├ę, ┼że ke─Ć nahliadnete do n├í┼ího e-shopu, vyberiete dar─Źeky nielen pre seba, ale pre cel├║ rodinu i priate─żov, ─Źi kolegov.
Pozn├íte svojich bl├şzkych, viete ─Źo maj├║ radi, alebo chcete da┼ą najavo, ┼że nie ste s nie─Ź├şm (niek├Żm)spokojn├ş. Aj v tomto v├ím na Pillow vieme vyhovie┼ą. M├┤┼żete siahnu┼ą po vank├║┼íoch so ┼íportovou, automobilovou, rozpr├ívkovou, ─Źi inou tematikou. Alebo si vyberte mot├şvy s chemick├Żmi prvkami a kr├ítkymi odkazmi, ─Źi v├Żrokmi sl├ívnych. No a ak predsa len m├íte vlastn├║ my┼ílienku, radi v├ím vyrob├şme v├í┼í osobn├Ż vank├║┼íik.

N├í┼í Pillow.Sk teda nie je len predaj┼ła farebne ladiacich k├║skov. Je to obchod, kde n├íjdete sp├┤sob ako vyjadri┼ą na ─Źo mysl├şte a ─Źo c├ştite.

Samozrejme ruka v ruke s my┼ílienkou kr├í─Źa aj kvalita. Ke─Ć┼że st├íle h─żad├íme sp├┤sob, ako sa pribl├ş┼żi┼ą k na┼íim z├íkazn├şkom, pre┼íli sme dlh├║ cestu. Na za─Źiatku sme vyr├íbali vank├║┼íiky s kr├ísne hebk├Żch fl├şsov├Żch materi├ílov, na ktor├ę sme mot├şvy na┼í├şvali. Aj ke─Ć sa n├ím materi├íl na dotyk ve─żmi p├í─Źil, na┼í├şvanie obr├ízkov malo mno┼żstvo obmedzen├ş a preto sme ─Źasom predsa len presedlali na kvalitn├║ bavlnu od ─Źesk├ęho v├Żrobcu.

Mot├şvy tla─Ź├şme kvalitnou tla─Źou, ktor├í vydr┼ż├ş pranie a be┼żn├ę opotrebenie. No a vytla─Źi┼ą m├┤┼żeme ak├Żko─żvek mot├şv sa na┼íim z├íkazn├şkom p├í─Źi.
S├şce nepon├║kame bohat├║ farebnos┼ą vank├║┼íov, ale vsadili sme na neutr├ílny pr├şrodn├Ż t├│n podkladu, ktor├Ż sa dobre kombinuje s najr├┤znej┼í├şmi farbami a materi├ílmi. No a to, ─Źo je na ┼łom vytla─Źen├ę je u┼ż len na na┼íich z├íkazn├şkoch, s ktor├Żmi ve─ża komunikujeme, aby sme naplnili aj tie najn├íro─Źnej┼íie predstavy.

─îo vy na to? Ak h─żad├íte dar─Źek, ─Źi dekor├íciu, ktor├í v sebe sp├íja osobn├ę ─Źaro, kvalitu materi├ílov, spracovania i dlh├║ trv├ícnos┼ą, ur─Źite stoj├ş za to, aby ste sa poobzerali v na┼íom obchode a vybrali si tie prav├ę vank├║┼íiky pre v├ís.

Komentova┼ą

Va┼ía e-mailov├í adresa nebude zverejnen├í. Vy┼żadovan├ę polia s├║ ozna─Źen├ę *