Pillow | Blog | Novinky | Ako ožívajú naše vankúšiky

Ako ožívajú naše vankúšiky

Ako pripravujeme výrobu vankúšov

Milí priatelia. Čas rýchlo beží. Popri práci na našom e-shope a nových vankúšikoch neostáva veľa voľného času. Ale ten teraz venujeme tomu, aby sme sa podelili s našimi prípravami.

Nastal čas vyrobiť šablónky, podľa ktorých naša pani krajčírka bude šiť. Viete ako na to? V prvom rade bolo treba vystrihnúť štvorec o veľkosti vankúša a ďalší štvorec nakresliť do vnútra, práve na miesto, kde bude prišívať textilné aplikácie. A potom pripraviť dvanásť kartónových štvorcov. A to všetko pekne rukou – ceruzkou, pravítkom a nožničkami 🙂 Tak ako všetko je originálne a handmade, aj šablónky sú u nás každá originál. Žiadne grafické programy a tlačiarne.

Skúste uhádnuť prečo dvanásť rovnakých štvorcov. Prezradíme Vám, že pomaly u nás vzniká séria vankúšikov so znameniami. A tých je predsa dvanásť. Môžete ich darovať blízkym, alebo si kúpiť domov pre každého člena rodiny. Všetci budú mať svoj vankúšik, na ktorom budú relaxovať. Aby ste si mohli vytvoriť z vankúšikov krásnu a jedinečnú zbierku, budú všetky v rovnakom štýle. Takže keď si ich poukladáte na pohovku, pekne vedľa seba, hoc aj všetkých dvanásť, vytvoria jedinečný efekt, ktorý nik neprehliadne.  🙂

Páčia sa Vám?

Určite sa u nás nájde ten pravý vankúš pre každého

1 názor na “Ako ožívajú naše vankúšiky”

  1. Petra Novákova

    Skvelá práca. Kúpila som si u vás už vás viac vankúšov a slúžia dodnes. Viac fotiek z výroby prosím ukážte. 😁

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Shopping Cart
Scroll to Top